Anadolu Markaları 2'ncilik Ödülünü Almaya Hak Kazandık

Anadolu Markaları 2'ncilik Ödülünü Almaya Hak Kazandık

Ülkemizin seçkin ekonomi yayınlarından Capital ve Ekonomist dergileri öncülüğünde düzenlenen Anadolu Markaları yarışması, Türkiye’nin yükselişine öncülük eden markalarını belirledi. Bu yıl 10’uncusu düzenlenen Anadolu Markaları Yarışması’nda her ilin kanaat önderleri ve başarılı markaları ödüllendirildi. Anadolu’da marka bilincini yerleştirmek ve markalaşma yolunda ilerleyen şirketlerin başarılarını ödüllendirmek hedefiyle düzenlenen yarışma kapsamında KYK Yapı Kimyasalları San. ve Tic. A.Ş. olarak “Büyük Ölçekli İşletmeler İmalat Kategorisinde” 2’ncilik ödülünü almaya hak kazandık.

Değerli ekonomist ve marka danışmanlarının değerlendirmeleriyle firmaların marka ve patent sahiplikleri, izledikleri marka yönetim stratejileri, pazara olan penetrasyonları, yürüttükleri sosyal sorumluluk faaliyetleri incelendi. Bu incelemelerin ardından yapılan oylama sonucunda ödüle layık görülerek başarılarımıza bir yenisini daha ekledik.

Marka değerini artırmaya yönelik faaliyetlerimiz, marka bilinirliğimizin yıllar içindeki gelişimi ve Satış & Pazarlama faaliyetlerimizdeki etkinliğimiz ile ülkemizin örnek gösterilen işletmelerinden olduk. Yürüttüğümüz CRM faaliyetleri çerçevesinde, marka farkındalığını, müşteri memnuniyetini ve müşteri bağlılığını en üst seviyede tutmayı hedefleyerek, bilinçlendirici, değer kazandırıcı ve çok yönlü olmayı amaçlıyoruz. Hedef müşteri kitlemize yönelik gerçekleştirdiğimiz ve mesleki gelişimlerine katkı sağlamak amacıyla sürdürdüğümüz eğitim faaliyetleri ile de sektörde farkımızı ortaya koyuyoruz.

Diyarbakır Bilim ve Teknik Kolejinden ZiyaretKYK Yapı Kimyasalları 26. UNICERA Fuarında

KYK Yapı Kimyasalları